XXXVIII OLIMPIADA HISTORYCZNA
LISTA LAUREATÓW

Lp. Lokata Nazwisko i imię Szkoła Nauczyciel
1 I Konopka Anna II LO w Kielcach Marcinkowska Krystyna
2 I Górniak Kacper Społ. LO w Żarach Partyka Piotr
3 I Zakroczymski Stanisław LXIV LO w Warszawie Kozłowski Grzegorz
4 I Sikora Michał I LO w Koszalinie Sołtysiak Tomasz
5 II Białobrzeska Justyna IV Społ. LO w Warszawie Makowiec Paweł
6 II Bryl Grzegorz XIV LO we Wrocławiu Kiniorski Robert
7 II Czupryniak Bartosz I LO w Słupsku Iwańska Joanna
8 II Kaczmarczyk Wojciech V LO w Krakowie Garlicki Stanisław
9 II Kisiel Tomasz I LO w Krakowie Urbanek Grzegorz
10 II Polak Piotr III LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Opolu Białokur Marek
11 II Rzepka Szymon II LO w Lesznie Robaczyński Robert
12 III Bidas Agata I LO w Sandomierzu Białousz Waldemar
13 III Janusz Paulina I LO im. M. Kopernika w Krośnie Zygarowicz Paweł
14 III Kierwiak Stanisław XIV LO we Wrocławiu Kiniorski Robert
15 III Klukowski Marcin VIII LO w Warszawie Włodarczyk Mariusz
16 III Piecyk Arkadiusz Tech. Zaw. Nr II w Koszalinie Kus Lidia
17 III Stawiski Maciej IV LO w Toruniu Cichoń Ilona
18 IV Mądraszewski Szymon XIII LO w Szczecinie Ostapkowicz Edyta
19 IV Szubelak Łukasz VI LO w Gdyni Smolińska Wiesława
20 V Matowski Andrzej II LO w Słupsku Stefański Stanisław
21 V Sadecki Jan XIV LO we Wrocławiu Kiniorski Robert
22 VI Kmąk Krzysztof I LO im. M. Kopernika w Krośnie Zygarowicz Paweł
23 VI Sojka Patrycja II LO im. S. Żeromskiego w Tomaszowie Lubelskim Kozioł-Machel Katarzyna
24 VI Stalinski Mateusz VI LO w Bydgoszczy Powel Nel
25 VI Wiloch Stanisław V LO w Gdańsku Majewski Jerzy
26 VII Dziewit Michał IV LO im. S. Staszica w Sosnowcu Winiarski Karol
27 VII Gąszcz Dominika II LO w Końskich Milczarek Krzysztof
28 VII Gwardecki Kacper I LO im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku Krzeszewski Witold
29 VII Kalinowski Patryk I LO im. ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach Panek Tomasz
30 VII Lipok Marcin ZSO im. W. Broniewskiego w Strzelcach Opolskich Małczak Dorota
31 VII Nawrocki Michał XVI LO w Warszawie Nawrocka Monika
32 VII Pyka Bartłomiej I LO w Krakowie Urbanek Grzegorz
33 VIII Bieniewski Michał I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku Świętońska Barbara
34 VIII Borowski Paweł I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku Mantur Jerzy
35 VIII Czajkowski Bartosz I LO im. Z. Krasińskiego w Ciechanowie Kamińska Violetta
36 VIII Kosa Ernest III LO im. C.K. Norwida w Zamościu Kordyaczny Zbigniew
37 VIII Szczygielski Marek I LO w Bydgoszczy Kozak Grażyna
38 VIII Tokarski Jakub III LO im. W. Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim Budzeń Anna
39 IX Jagodziński Michał I LO w Koszalinie Krośko Barbara
40 IX Moszkowski Jacek III LO im. A. Mickiewicza we Wrocławiu Mazur Grzegorz
41 IX Strzałkowska Dorota I LO w Koszalinie Krośko Barbara
42 IX Zaremba Piotr I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku Świętońska Barbara
43 IX Zdrójkowski Dawid I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku Mantur Jerzy
44 X Kwiatkowska Joanna I LO im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku Krzeszewski Witold
45 X Piasta Jacek I LO w Olkuszu Miszczyk Anna
46 X Sepełowski Marcin LO im. Bolesława Chrobrego w Bielawie Sepełowski Andrzej
47 X Stocki Przemysław I LO im. C.K.Norwida w Bydgoszczy Kopińska-Kołowacik Danuta
48 XI Nieprzecka Aleksandra I LO im. M. Kopernika w Jarosławiu Sało Magdalena
49 XI Popielarczyk Jakub I LO im. J. Bema w Ostrołęce Sagała Ewa
50 XI Święchowicz Weronika V LO w Krakowie Kobylec Rafał
51 XI Wilkołek Adrian III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie Kędziora Bogdan
52 XII Demiańczuk Andrzej V LO im. J. Jasińskiego we Wrocławiu Stojek-Sawicka Karolina
53 XII Gospodarek Gabriela III LO im. C.K. Norwida w Zamościu Kordyaczny Zbigniew
54 XII Michałowski Łukasz II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie Giermakowski Marian
55 XII Olchowik Adam I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku Świętońska Barbara
56 XII Sawicki Jakub Mirosław IV LO im. C.K. Norwida w Białymstoku Gwas-Szasłaj Małgorzata
57 XII Stobiecki Kajetan XXI LO im. B. Prusa w Łodzi Sowiński Piotr
58 XII Tymińska Ada LO im. S. Małachowskiego w Płocku Kacprzak Michał
59 XII Wojtych Tadeusz III LO w Gdyni Kłonczyński Arnold

XXXVIII OLIMPIADA HISTORYCZNA
LISTA FINALISTÓW – UKŁAD ALFABETYCZNY

Nazwisko i imię Szkoła Nauczyciel
Antosiewicz Tomasz I LO im. H. Sienkiewicza w Płońsku Cała Ireneusz
Barwiński Kacper IV LO im. S. Staszica w Sosnowcu Dziewięcka Sławomira
Bielecka Magdalena V LO w Gdańsku Majewski Jerzy
Bodziński Jakub II LO im. W. Andersa w Chojnicach Gryl Edyta
Butra Magdalena III LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Opolu Wickiewicz Arkadiusz
Cebula Tomasz II LO w Nowym Sączu Leśniak Anna
Duplaga Bartłomiej Publ. Lic. Ss. Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie Chmielowiec Piotr
Dworak Elżbieta V LO w Krakowie Kobylec Rafał
Dziok Jakub I LO im. C.K.Norwida w Bydgoszczy Kopińska-Kołowacik Danuta
Figiel Bartłomiej LO im. W. Jagiełły w Płocku Sarnecka Zofia
Hajduk Paweł I Społ. LO im. hetmana J. Tarnowskiego w Tarnobrzegu Kobylski Grzegorz
Jankowski Filip I LO im. S. Żeromskiego w Działdowie Tuszyńska Jolanta
Jemieljańczuk Grzegorz II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku Potocka Alicja
Kałuża Marcin II LO im. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim Kubica Danuta
Karpiński Aleksander ZS UMK i GA w Toruniu Kierys Arkadiusz
Kasperowicz Michał II LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wlkp. Kaproń Barbara
Kleszewski Piotr I LO im. A. Mickiewicza w Olsztynie Koziełło Andrzej
Klonowski Samuel LO im. T. Kościuszki w Turku Felisiak-Klecha Iwona
Kołata Kamil I LO im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku Krzeszewski Witold
Lendzioszek Michał LO im. M. Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej Kazimierski Włodzimierz
Leśniewski Tomasz LO Tow. Salezjańskiego w Bydgoszczy Jóźwiak Wojciech
Lis Sebastian Społ. LO w Żarach Partyka Piotr
Lubasińska Karolina III LO im. M. Konopnickiej we Włocławku Stasiak Barbara
Lubiejewski Igor I LO w Grudziądzu Rutkowska Mariola
Łysak Dariusz III LO im. A. Mickiewicza we Wrocławiu Galar-Bukała Anna
Majerska Justyna I LO w Nowym Sączu Grabowska Aneta
Maruszak Michał II LO w Kwidzynie Braun Jarosław
Matuszewicz Przemysław ZS UMK i GA w Toruniu Kierys Arkadiusz
Matuszewska Sylwia LO im. H. Dobrzańskiego w Raciążu Chyczewska Aneta
Niewiadomski Igor XIII LO w Szczecinie Kopeć Maciej
Nita Michał XXI LO im. B. Prusa w Łodzi Sowiński Piotr
Oleszczak Jakub LO im. I. Paderewskiego w Łasku Kolumnie Andrzejczak Michał
Pawleta Marcel Publ. LO nr V w Opolu Binkowska Grażyna
Pięciak Krzysztof I LO w Krakowie Urbanek Grzegorz
Podhalicz Mateusz Publiczne LO Uniwersytetu Łódzkiego Pajor Jan
Pogorzelski Dawid III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku Świętońska Barbara
Ptaszyński Jan XVI LO w Warszawie Nawrocka Monika
Radej Michał VI LO w Gdańsku Szymikowski Dariusz
Rajfura Hanna XL LO w Warszawie Chudy Joanna
Repucha Łukasz LO im. Jana Pawła II w Gołdapi Milewski Marek
Sierzputowska Magdalena LXIV LO w Warszawie Szuchta R. i Kozłowski G.
Standerski Dariusz LO św. Marii Magdaleny w Poznaniu Sokół Jerzy
Stanoch Adrianna II LO w Warszawie Bont Małgorzata
Suchojad Konrad LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Wolsztynie Arndt Filip
Suszniak Kamil V LO w Opolu Binkowska Grażyna
Szatkowska Martyna III LO im. M. Konopnickiej we Włocławku Stasiak Barbara
Szostak Tomasz I LO im. J. Słowackiego w Przemyślu Derdziak Artur
Szyc Mikołaj III LO w Gdyni Łozowicka-Honkisz Magdalena
Śliwa Ewelina V LO w Krakowie Jaworski Józef
Ujazdowski Aleksander XLI LO w Warszawie Pokrzywnicki Jacek
Urban Mateusz Publ. Lic. Ss. Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie Chmielowiec Piotr
Wereszczyński Piotr X LO w Krakowie Jedynak Karolina
Wilk Kamil I LO im. M. Kopernika w Krośnie Pudło Marcin
Wilmanowicz Maciej LO im. S. Małachowskiego w Płocku Kacprzak Michał
Witczak Jakub LO im. gen. W. Sikorskiego w Międzyrzeczu Podlaskim Lesiuk Bożena
Wołowiec Adrianna I LO im. H. Sienkiewicza w Płońsku Jarosiewicz Krzysztof
Wójtowicz Maciej I LO w Lubartowie Sabat Małgorzata
Zimny Adrian I LO w Inowrocławiu Mikołajczak Edmund
Zowczak Jakub II LO w Warszawie Bart Małgorzata